IMAGE

پذیرش دانشجو با شرایط و تخفیف های ویژه بدون کنکور...

تا صد در صد تخفیف شهریه و شرایط ویژه جهت ثبت نام در مرکز آموزش علمی - کاربردی مالیاتی مشهد در مقاطع کاردانی و کاشناسی حسابداری - حسابداری تخصص ماست.......

IMAGE

بازدید جناب آقای دکتر سلجوقی ریاست محترم دانشگاه ج...

 جناب آقای دکتر سلجوقی پس از بازدید از مرکز علمی کاربردی مالیاتی مشهد از روند برگزاری امتحانات در مرکز بازدید به عمل آورده و مورد استقبال جناب آقای صادقی راد ریاست مرکز و همچنین پرسنل و دانشجویان مرکز...

جلسه هم اندیشی و تقدیر از اساتید مرکز به همراه ضیافت افطاری

جلسه هم اندیشی و تقدیر از اساتید مرکز به همراه ضیافت افطاری

 

 

 

 سخنرانی جناب آقای یعقوب نژاد مدیر کل محترم امور مالیاتی خراسان رضوی و رئیس هیات امناء مرکز علمی-کاربردی مالیاتی مشهد

 با عرض خوش آمد گویی به اساتید محترم مرکز ایشان افزودند یکی از مهم ترین اهداف این مرکز از بدو تاسیس ارتقاء سطح کیفی همکاران اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی بوده است و با توجه به اهمیت و نقش مالیات در اقتصاد کشور، همکاران این اداره کل با دانش بیشتر بتوانند در پیشبرد این هدفت گام بلندی بردارند.

 

بخشی از سخنرانی جناب آقای صادقی راد ریاست محترم مرکز علمی-کاربردی مالیاتی مشهد: تلاش در همه ابعاد زندگی عمل به تکلیف است آنچه که برای خدا هست نمو پیدا می کند.

ایشان همچنین افزودند متاسفانه آمار و اطلاعاتی که پیرامون وضعیت فارع التحصیلان در جامعه وجود دارد خود بیانگر این است که آموزش عالی ما اگر با دغدغه مهارتی پیش می رفت و می توانست مشکلی را که به مبحث اشتغال ختم می شود را درمان کند، جامعه ما دچار این مشکل نبود. امروز در جامعه کنونی سعی می کنند فارغ التحصیلانی را بکار گیری کنند که علاوه بر اطلاعات علمی، مهارتهای فنی و کاربردی را نیز دارا باشد. در بین دانشگاه ها خوشبختانه دانشگاه علمی-کاربردی توانسته است رسالت خودش را در بحث اشتغال زایی و بکار گیری نیرو های توانمند داشته باشد.

 سخنرانی جناب آقای دکتر صادقی گلمکانی مشاور محترم وزیر اقتصاد و دارایی و مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس

تاسیس دانشگاه علمی-کاربردی در دستگاه های اجرایی در جهت ارتقاء سطح کیفی کارمندان است تا بتوان به اهداف سازمان ها که ارائه خدمات به مردم می باشد برسیم. ایشان همچنین افزودند از مهم ترین اهداف این کشور تحقق شعار اقتصاد مقاومتی می باشد و رسیدن به این هدف نیاز به دانش فراوان دارد، لذا با توجه به داشتن جوان های با استعداد لازم است دانشگاه ها پیوند داشته باشند با صنعت، اقتصاد و با ادارات، که دانشگاه جامع در این زمینه موفق بوده است.

 

سخنرانی جناب آقای دکتر سلجوقی ریاست محترم دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد استان خراسان رضوی

ایشان سخنرانی خود را با تشکر از جناب آقای صادقی راد ریاست محترم مرکز علمی-کاربردی مالیاتی مشهد که جلسه هم اندیشی و تقدیر از اساتید را برگزار کرده اند و زحمت هایی که در این مرکز جهت ارتقاء سطح کیفی آموزش و مرکز انجام شده است شروع کردند. همچنین ایشان افزودند در دوره حال متاسفانه هر کسی می خواهد وارد آموزش عالی بشود و مدرک بگیرد، در صورتیکه فلسفه آموزش عالی مهارتی این است که دانشگاه به دنبال تربیت افرادی می باشد که بتوانند هم کارایی درونی داشته باشند هم کارایی بیرونی به طور واقع هرز منابع نداشته باشیم. خوشبختانه باید عرض کنم بزرگترین دانشگاهی که در نظام مهارتی به موضوع اشتغال پرداخته است دانشگاه جامع علمی-کاربردی می باشد.

 در پایان جلسه از اساتید مرکز تقدیر گردید

 

 اقامه نماز جماعت

اضافه کردن نظر


پذیرش دانشجو

http://uastmt.ir/images/hashiye/90.gif

سایت های مرتبط

http://uastmt.ir/images/linkha/mg_1.jpg

http://uastmt.ir/images/linkha/rj_1.jpg

http://uastmt.ir/images/linkha/vm_1.jpg

http://uastmt.ir/images/linkha/da.JPG

 http://uastmt.ir/images/linkha/adver000122.jpg

http://uastmt.ir/images/linkha/520.jpeg

http://uastmt.ir/images/linkha/852.JPG

http://uastmt.ir/images/linkha/enghelab.jpg

ورود به سایتمنوی اصلی سایت.

ngimg0